Tulokset: Kokeile

 

M Yleinen

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 110 Jari-Pekka Ylilehto Lempäälä 0:05:09 1 0:00:40 0:11:36 1 0:00:29 0:08:34 1 0:26:27
Kokeile 2 109 Tomi Kallunki Glasberg Oy Vaasa 0:06:18 4 0:01:00 0:13:54 2 0:00:45 0:09:30 2 0:31:25
Kokeile 3 118 Rami Pulkkinen Suinula 0:06:13 2 0:00:48 0:15:13 3 0:00:26 0:10:07 3 0:32:45
Kokeile 4 116 Esa Ahlsten Kangasala 0:06:15 3 0:01:57 0:15:56 4 0:00:21 0:11:45 6 0:36:12
Kokeile 5 114 Toni Haukkamaa Pirkkala 0:06:28 5 0:02:15 0:17:04 6 0:00:29 0:10:37 4 0:36:51
Kokeile 6 113 Olli Ahvenniemi Pirkkala 0:07:34 6 0:02:01 0:16:07 5 0:00:27 0:11:40 5 0:37:49

M 60-

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 111 Markku Hamunen TUPALK Siivikkala 0:07:14 1 0:02:03 0:20:41 1 0:00:42 0:14:01 1 0:44:40

M 40-49

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 119 Jukka Sjösten Kaarina 0:05:07 2 0:01:18 0:12:37 1 0:00:26 0:07:46 1 0:27:11
Kokeile 2 112 Petri Virjo Tawast Cycling Club Tervakoski 0:04:29 1 0:00:51 0:12:58 2 0:00:21 0:10:13 2 0:28:50

M 50-59

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 115 Jari Pulkkinen Korkeakoski 0:06:30 1 0:01:19 0:18:30 1 0:00:34 0:15:35 1 0:42:26

M 18

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile DNS 117 Mikko Helenius Triathlonteam 226 Nokia

F Yleinen

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 104 Anni Aalto Tampere 0:04:55 1 0:01:45 0:19:16 2 0:00:30 0:07:30 1 0:33:54
Kokeile 2 106 Leena Normia-Ahlsten Kangasala 0:05:34 2 0:01:49 0:16:40 1 0:00:21 0:12:12 2 0:36:35
Kokeile 3 101 Tiina Le Page Tampere 0:07:50 3 0:02:57 0:24:11 3 0:00:37 0:14:14 3 0:49:46
Kokeile DNS 100 Anne Salo Turenki

F 21

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 108 Ronja Kontkanen Pirkkala 0:06:01 2 0:00:49 0:13:22 1 0:00:28 0:09:14 1 0:29:52
Kokeile 2 102 Veronika Hailu Kangasala 0:05:11 1 0:04:22 0:15:20 2 0:00:21 0:14:37 2 0:39:48

F 40-49

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 105 Anja Miettinen Muurame 0:07:58 1 0:01:58 0:14:41 1 0:00:54 0:09:50 1 0:35:19
Kokeile 2 103 Johanna Keränen Team Rahola Tampere 0:08:28 2 0:01:30 0:17:40 2 0:00:32 0:11:40 2 0:39:48

F 18

Kilpailu Sijoitus Nro Nimi Seura Paikkakunta Joukkue Uintiaika #U Vaihto 1 Pyöräilyaika #P Vaihto 2 Juoksuaika #J LOPPUAIKA
Kokeile 1 107 Aino Mäenpää Pirkkala 0:05:17 1 0:01:01 0:14:21 1 0:00:13 0:09:10 1 0:30:00